Lajmet e fundit

1 2 3 4 5 6 7 8

  mimoza ujka

  Vajza pa shkolle qe u tall me shumicen e prokuroreve te Tiranes

  Jo seksi, por e kendshme. Sy bojeqielli, pak me shume se 160 cm e gjate dhe paksa e shendoshe. Floket geshtenje, jo ne ngjyren origjinale. Shpesh paraqitet bjonde, madje thone se perdor edhe parruke. Quhet Mimoza Ujka. Shkurt Mimi. Eshte 27 vjece. Ka lindur ne Velipoje-Sektor te Shkodres. Dy here e denuar me heqje lirie. Per here te fundit eshte pare ne Tirane, para pak javesh, ne shoqerine e disa oficereve te huaj. Vepron...


  ljhnp

  Miliarderët më të rinj në moshë

  Miliarderi më i ri në moshë është themeluesi i “Facebook” Mark Zuckerberg. Por, kush tjetër është i ri dhe ka miliona dollarë në dorë? Sipas faqes...  kur-trupi-flet hd

  Kur trupi flet
  Çfarë fshihet pas një shqetësimi fizik që mund të përjetojmë? Kemi hetuar dhe kemi gjetur një përgjigje në çelësin psikopatik të shqetësimeve më të zakonshme për të kuptuar...


  urgjenca qsut

  QSUT, transformohet urgjenca e sëmundjeve të brendshme

  Transformohet rrënjësisht urgjenca e sëmundjeve të brendshme në QSUT. Ky transformim i kushtohet një ndërhyrjeje të mirëmenduar të drejtorisë.

  Tani, ky shërbim nuk ka asgjë më...

  Historia e vogelushit me tumor ne te dy syte

  Fridis ka lindur ne 14 dhjetor 2009! Ky vogelush vuan nga nje semundje e rralle e cila shfaqet (1 rast ne 30.000 femije te lindur). Te...  Jeta e Mikeles eshte ne duart tuaj!

  Vogelushi qe shihni eshte vetem 3-vjec! Që prej muajve të parë që erdhi në jetë Mikele Janji, atij i eshte dashur te luftoje cdo ditë me...


  Puyol ka gjetur nje sport tjeter foto

  Puyol ka gjetur një sport tjetër


  Nuk është më pjesë e futbollit, por me aftësitë e tij të shkëlqyera fizike, ai mund të ketë karrierë në joga.

  Futbollisti 36 vjeç që është pensionuar nga pjesëmarrja aktive në futboll, ka postuar fotografi me të...
  thohir-i-bindur-p-euml-r-blerjen-e-gary-medel hd

  Thohir i bindur për blerjen e Gary Medel

  “Akoma jemi duke biseduar për disa detaje dhe nuk dua të bëj deklarime para nënshkrimit”.

  Vitamina K forcon kockat

  Personat me sëmundjen në fjalë janë grup më i rrezikuar për të zhvilluar osteopeninë, e cila ësht...

  ESHTE FAJI I KOLLONES APO JO?

        Tre mjeke,specialiste te fushave te reumatologjise ,neurologjise dhe te otojatrise njeri pa...

  Si ngjyra bëhet medikament?

  Ne arqipelagët e Paqësorit, përpara se banorët të ishin informuar për ekzistencën e njeriut të ba...

1

2

3

 • Voskopoje
 • Vithkuq
 • Drithas
 • Dardhe
 • Drenove


  ky-p-euml-rnj-euml-mend-nuk-euml-sht-euml-normal-u-sfidua-n-euml-facebook-ia-vuri-flak-euml-n-vetes-video hd

  Ky përnjëmend nuk është normal: U...

  Një i ri është sfiduar në Facebook, e pastaj bëri diçka të rrezikshme, e pa pikë logjike! Në praninë e miqve ai e mbuloi gjoksin me lëndë djegëse,...


  1ec222d0-1658-11e4-8a07-bb4887f4cc44 468934871

  Veshje të çuditshme të VIP-ave

  Na ndodh që zakonisht t’i shikojmë të veshura më së miri, të rregulluara, me tualetin dhe të gjitha veshjet të kombinuara. Pjesa më e madhe e...