jgfjhkiKëngëtarja e suksesshme shqiptare, Tuna, ka vazhduar të nxisë enigmë dhe kurreshtje te publiku, e sidomos tek fansat e saj.

 Tuna, e cila nga shumë konsiderohet superyll pas suksesit të jashtëzakonshëm me “Fenix”, ka postuar një fotografi në Instagram me mbishkrim #Pardon.

Se çka është kjo, nuk dihet. E paqartësitë vetëm sa i kanë rritur disa fotografi që këngëtarja i ka postuar kohë më parë në Instagram e vetmuar dhe me të dashurin e saj, reperin, Cozman.

Të njëjtën fotografi e ka postuar edhe Cozman dhe i gjithë ekipi #FenixTeam i Tunës pa dhënë detaje.

Në këtë fotografi pos shkrimit #Pardon shihet në prapavijë një pluhur me ngjyrë nga një shpërthim, por sërish Tuna vazhdon të jetë enigmatike për publikun duke mos treguar çka është ajo.

Tuna vazhdon të shijojë suksesin e këngës “MMV” në bashkëpunim me Getoar Selimin, një hit i cili arriti majat e klasifikimeve të top listave dhe klasifikimeve nga klikimet në YouTube.

Po ashtu, ajo pritet të shfaqet në rolin e aktores të hënën në episodin e ri të serialit “o Sa Mirë”. /Telegrafi/

Ju lutem jepni mendimin tuaj per kete artikull, duke komentuar me poshte:
LAJMET E FUNDIT - Minute pas minute
01 Nov 10:50
Lindsay Lohan është paditur për një shumë prej 60 milionë dollarësh. Një zhvillues i ueb-faqeve ka ngritur padi kundër aktores së filmit 'Mean Girl...
01 Nov 10:49
Rubla ruse theu sot një tjetër rekord të ri historik përballë dollarit, duke vazhduar rënien e saj të shkaktuar nga kriza ukrainase, sanksionet eko...
01 Nov 10:44
Disa nga fytyrat e famshme të Hollivudit, në mënyrë të hapur kanë folur rreth asaj se çfarë ndodh në dhomat e tyre të gjumit. Kur bëhet fjalë për j...
01 Nov 10:41
Dy fëmijë malajzianë, babai i të cilëve ka qenë në aeroplanin e Malajzisë, i cili është zhdukur në muajin mars, kanë ngritur padi kundër kompanisë ...
01 Nov 10:38
Komuniteti shqiptar në Boston të Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka përkujtuar sot bankierin dhe biznesmenin Artan Santo. Ceremonia u zhvillua në...
01 Nov 10:35
Të gjithë duan që fëmijët e tyre të flenë mirë dhe sigurt gjatë gjithë natës. Sado që jeni munduar, disa fëmijë disi duket sikur refuzojnë. Pse? Nd...
01 Nov 10:34
Është shuar të enjten në mbrëmje, në moshën 63-vjeçare, aktori i njohur Fadil Kujofsa. Prej 1 viti e gjysmë, vuante nga një sëmundje e rëndë në mus...
01 Nov 10:29
Mirel Sheme - Shkrimtari dhe publicisti Preç Zogaj së shpejti vjen me librin e tij të fundit “Fillimet”. Vetë autori Zogaj në një intervistë për ga...
01 Nov 10:26
Britani - Një numër fëmijësh me sy të zinj janë pikasur në rrugët e Britanisë dhe në vende të ndryshme të botës në 30 vitet e fundit. Një video e p...
01 Nov 10:22
Në qoftë se jeni edhe ju njëri ndër ata të cilët nuk janë mjaft të fuqishëm fizikisht të provojnë poza të ndryshme nga Kama Sutra, nëse edhe juve j...
01 Nov 10:14
Ka qenë vdekja e të atit në një nga burgjet e Greqisë ajo që ka detyruar një qytetarë në Korça të denoncojë në polici mjekët e spitalit të burgut p...
01 Nov 10:10
Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, në një intervistë për “Zërin e Amerikës” ka deklaruar se ISIS-i është një rrezik real për Shqipërinë dhe gjith...
01 Nov 10:10
“Përzini” stresin. Është tërësisht e mundur të nisni ditën mbarë pa stres dhe pa mendime negative. Seksi, veçanërisht nëse bëhet në mëngjes, ka efe...
01 Nov 10:06
Zbulimi i skemës së shitjeve të diplomave false për 1800 euro dhe më pas arrestimi i 5 të dyshuarve, është bërë nga Kryeministria. Ka qenë drejtori...
01 Nov 10:02
“Smarter Every Day”, çdo ditë kryen nga një vështrim të thellë në diçka që është super “cool” – si në këtë rast - heqja e tatuazheve me ndihmën e l...
01 Nov 10:00
Policia ka arrestuar dy persona si të dyshuar për atentatin ndaj 48-vjeçarit, Krenar Hasanaliaj, të ndodhur mbrëmë rreth orës 19:00 në zonën e quaj...
01 Nov 09:57
Automjeti i një polici rrugor në kryeqytet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bedri Karapici”. Mësohet se ...
01 Nov 09:55
Çdo mashkull së paku njëherë i ka bërë pyetje vetes se çka ka menduar partnerja e vet kur për herë të parë ka shikuar penisin e tij. Përgjigjet do ...
01 Nov 09:53
Senatori amerikan Chris Murphy mbajti këtë të premte një fjalim në Uashington, lidhur me turin e kryer së fundmi në Ballkan, ku ndaloi në Kosovë, S...
01 Nov 09:50
Tetëmbëdhjetë persona u vranë dhe 27 të tjera janë plagosur mëngjesin e sotëm në Turqi, si pasojë e përmbysjes së një autobusi në jug të vendit. Si...
01 Nov 09:49
Boksieri Mike Tyson, i cilësuar shpesh si një njeri i vrazhdë e i dhunshëm ka treguar anët e errëta të fëmijërisë së tij, duke shokuar me dëshminë ...
01 Nov 09:47
Florida, SHBA - Një 20-vjeçar, shpërndarës picash në Florida u arrestua për vrasje. Policia bëri me dije se ai kishte mbytur dhe goditur për vdekje...
01 Nov 09:46
Majlinda Kelmendi është përkujdesur që t’i bëjë një tjetër dhuratë të madhe sportit dhe vet shtetit të Kosovës. Xhudistja pejane, Majlinda Kelmendi...
01 Nov 09:45
Policia Rrugore duket e vendosur që të ndëshkojë këdo që shkel lejet e qarkullimit rrugor. Madje, edhe ministrat dhe deputetët. Një prej tyre është...
01 Nov 09:43
Mario Dedivanovic artisti personal i make up-it të Kim Kardashian ka treguar atdhetarizmin e tij teksa ka publikuar në Instagramin e tij një foto t...
01 Nov 09:42
Hidrauliku, sekretarja, një koleg. Këta kanë qenë personat të cilët të joshnin më së shumti drejt tradhtisë deri disa vite më parë, ndërsa sot, diç...
01 Nov 09:41
Policia e shtetit bëri bilancin e ditës së katërt të kaisonit kundër vjedhjes së energjisë elektrike. Burimet zyrtare thanë se edhe gjatë ditës së ...
01 Nov 09:40
Një person i shpallur në kërkim për vrasje është arrestuar mbrëmjen e sotme nga policia e Tiranës, në zonën e Qytetit Studenti. Mësohet se Albano M...
01 Nov 09:39
John Moore (86), i cili u shfaq në rolin e Santa Claus-it në shumë reklama të “Coca-Cola”, vdiq dje në qytetin amerikan Burgess Hill të SHBA-ve. Ku...
01 Nov 09:34
Një automjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Tiranës. Ngjarja ndodhi saktësisht në rrugën “Bedri Karapici” ndërsa sipas f...
01 Nov 09:32
Koha duket ka ndaluar për këtë bukuroshe tajlandeze, ish-miss. Dikur ishte më e bukura e Universit, ndërsa sot ajo sërish mund të konsiderohet e ti...
01 Nov 09:25
Eli Fara këtë mëngjes duket se është zgjuar copë-copë. Këngëtarja e pëlqyer, që ndër tjerash njihet për pamjen dhe ruajtjen e freskisë, ka postuar ...
01 Nov 09:23
Prezantuesja e Top Channel Luana Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociale. Ndjekësit e saj të shumtë në Instagram kanë parë fotot e saj më të ...
31 Oct 22:36
Pak ditë pas lajmit për ndërhyrjen e policisë për të prishur mbledhjen për të zgjedhur kreun e Përmbaruesve Privatë, gazeta TemA ka mundur të sigur...
31 Oct 21:33
Sipas renditjes dhe kualifikimit të listës, vendin e parë me IQ më të larët me 230 pikë, e zuri 36-vjeçari, matematikani Terence Tao, i cili ishte ...
31 Oct 21:30
Bota ka ligje të ndryshme por disa më të vërtetë janë të çuditshme 1. Në Viktoria, Australi, vetëm një elektricist i licencuar mund të ndërrojë lla...
31 Oct 21:29
Anija hapësinore e Virgin Galactic Spaceship Two ka rënë në shkretëtirën Mojave në Kaliforni gjatë një fluturimi eksperimental. Shoqëria, e cila ës...
31 Oct 21:23
Mesfushori i Bayern Munichut, Xherdan Shaqiri realizoi një gol të jashtëzakonshëm në stërvitje me gjigantin bavarez, duke i dërguar një mesazh traj...
31 Oct 21:07
Presidenti Recep Tayyip Erdogan vazhdimisht ka inkurajuar familjet turke që të kenë të paktën tre fëmijë, por një baba nga Hatay ka bërë “hatanë”. ...
31 Oct 21:01
Kryeministri holandez, Mark Rutte, shkon çdo ditë në punë me biçikletë, kthehet në shtëpi me biçikletë, bën pazar me biçikletë dhe nuk përdor as ma...
31 Oct 20:58
Një grua ka deklaruar se ka mundur që pas 5 viteve që ishte shtatzënë, më në fund ka mundur të sjellë në jetë fëmijën e saj në një kishë në Nigeri....
31 Oct 20:54
Donjeta Kosumi apo sic njihet ndryshe me emrin “artistik”, Kallashi Kobresha, tash ka pushtuar edhe mediat serbe. Edhe pse kanë ironizuar, duke e p...
31 Oct 20:49
Po ju zbulojmë lëvizjet të cilat do ta kënaqin kureshtjen e tyre, do ta bëjnë temperaturën e trupit të zjarrtë dhe do t’i ofroni kënaqësi të paharr...
31 Oct 20:47
Pyetja ka vite që i tundon qarqet mjekësore: a është Viagra edhe e mirë për zemrën? Disa prova të bëra te minjtë kishin sygjeruar që po. Por, një s...
31 Oct 20:44
Prezantuesja simpatike Luana Vjollca ka publikuar në Instagram fotot e saj më të fundit të bëra nga fotografi Renuar Locaj. Me një pamje të bukur d...
31 Oct 20:39
Motorola ka njoftuar se marrëveshja mes saj dhe kompanisë kineze Lenovo është finalizuar, dhe Motorola tani është në pronësi të gjigantit kinez Len...
31 Oct 20:38
Igli Tare ka theksuar se meritat për atë që ndodhi në Beograd nuk duhet t’iu atribuohen individëve, por grupit. Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tar...
31 Oct 20:32
Bleona Qerreti vazhdon të krenohet me jetën luksoze që bën, duke postuar fotografi të shumta në rrjetet sociale. Vetëm pak çaste më parë ajo ka pos...
31 Oct 20:25
Aktorja dhe prezantuesja Amanda Holden ishte kuruar deri në detaj në pamjen e saj gjatë mbrëmes Collars & Coats Gala ball, në Battersea’s Evolution...
31 Oct 20:24
Gjate këtyre muajve të fundit të fushatës së tij të dhunës, Shteti Islamik ka kapur me qindra gra e vajza. Shumë pak prej tyre kanë arritur të shpë...


slider-2.png
slider-3.png
slider-4.png
slider-5.png
yahoo.png