TIRANE- Presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka pritur mbrëmë në një takim Prokurorin e Përgjithshëm, Adriatik Llallën dhe kreun e SHISH-it, Visho Ajazi Lika.

Nga burimet mësohet se qëllimi i këtij takimi

ishte informimi mbi goditjen dhe parandalimin e veprimtarisë terroriste. Ajazi dhe Llalla kanë raportuar se të dyshuar për sulme terroriste që po mbahen në monitorim.