sht-euml-pia-po-digjej-ata-po-buz-euml-qeshnin-ja-arsyeja-video hdShumë prej njerëzve pyetën për motivin e kësaj lumturie sepse për shumë familje të tjera një gjë e tillë do të ishte dramatike.

Një grua i ka vënë flakën shtëpisë së vrasësit të vajzës saj dhe më pas bëri

një fotografi së bashku me fëmijët, duke buzëqeshur.

Daily News raporton se Diena Thompson, donte që ta digjte shtëpinë e tij, sepse pesë vite më parë, vogëlushja 7 vjeçare u përdhunua dhe më pas u vra në të njëjtin objekt.

Gjesti i gruas u mbështet edhe nga zjarrfikësit lokalë, të cilët monitoruan situatën në mënyrë që flakët të mos dëmtonin banesat e fqinjëve.

E vogla u rrëmbye gjatë kthimit të saj në shtëpi dhe u gjet e vdekur disa ditë më parë në një park larg shtëpisë.

Gjatë hetimeve, policia tha se vajza është përdhunuar në shtëpinë e tij nga maniaku dhe më pas është mbytur.

Vrasja u krye në vitin 2009 dhe në 2012, vrasësi 29-vjeçar Jared Harrell u dënua me burgim të përjetshëm.

Ju lutem jepni mendimin tuaj per kete artikull, duke komentuar me poshte:


slider-2.png
slider-3.png
slider-4.png
slider-5.png
yahoo.png