Lajmet e fundit

 • C 4 articolo 2065660 upiImagepp

  Brazil, narkotrafikantët vrasin vajzën 9 vjeç

  Një fëmijë i seksit femër, e moshës 9 vjeçare është vrarë ditën e sotme me gjakftohtësi nga narkotrafikantët.

 • kaci-300x168

  “Ikën” Kaç Islami: U uron nxënësve vitin e ri shkollor

  Ka ca kohë që në Shqipëri shkolla nis në mes të shtatorit. Por Kaç Islami, deputeti i konvertuar në demokrat, uroi sot 1 shtatorin për të gjithë nxënësit, sidomos për ata që ulen për herë të parë...

 • A8439C8434F72101FA05A20582C2F046

  Ja shenjat që tregojnë se ish partneri nuk ju ka harruar

  Nëse dëshironi ta filloni nga e para lidhjen tuaj dhe nëse dikush ju imponohet se me të vërtetë ju dashuron, ne ju sjellim shenjat e qarta, të cilat tregojnë se ish i dashuri juaj me dëshirë do të...

 • sam

  Teston Lamborghini-n 200.000$, vdes 18 vjeçari

  Një djalosh i ri i moshës 18 vjeçare ka humbur jetën pasi është përplasur me në makinë tip Lamborghini, të cilën e drejtonte dhe e kishte marrë për t’i bërë një provë në rrugë.

 • 10333698 10152381353456523 5532938085012047026 o

  Rama: Vrasjet u ulën në mënyrë drastike, kemi ende shumë...

  Pas publikimit të buletinit të përvitshëm nga Ministria e Brendshme, shefi i qeverisë ka ndarë me miqtë në "Facebook" një foto ku tregohen arritjet e deritanishme të këtij institucioni.

 • kuvendi1 738698

  Mazhoranca rrëzon dekretet e Bujar Nishanit

  Kuvendi i Shqipërisë rrëzoi me votat e mazhorancës 5 dekretet e Presidentit Bujar Nishani lidhur me kthimin për shqyrtim në Parlament të 5 ligjeve. Me 77 vota kundër, Kuvendi rrëzoi dekretin për...

 • kosovo-300x216

  Kosova, i vetmi vend në Evropën Juglindore që ka më...

  Sipas CNN, Kosova është i vetmi vend në Evropën Juglindore që përfshihet në hartën që dërgon xhihadistë në Siri. Numri i shqiptarëve të Kosovës që kanë shkuar në Siri, sipas studimit, është 100-...

 • dimer-lekura

  5 gjëra për të cilat lëkura juaj ka nevojë

  Lëkura është organi që më së shumti manifeston gjendjen e përgjithshme të organizmit. Në një organizëm të shëndetshëm, lëkura është e bukur dhe plot gjallëri. Përveç kësaj, lëkura kërkon një...

1 2 3 4 5 6 7 8

  yuyty666

  Titull nderi për aktorin që u vetësakrifikua

  Aktori i Teatri Kombëtar, i cili sakrifikoi jetën e tij duke u mbytur në Liqenin Artificial të Tiranës, për të shpëtuar një fëmijë, do të marrë titullin “Qytetar Nderi”.

  Nënkryetari i bashkisë, Enno Bozdo, deklaroi se kryebashkiaku Lulzim Basha do t’i propozojë Këshillit Bashkiak që t’i akordojë titullin “Qytetar Nderi” i Tiranës, Pandi Toçes, aktorit të Teatrit Kombëtar.

  Read more...

  tabletiiri

  Tableti që transferon shënimet nga letra në ekran

  Për ju studentë që lexoni më mirë në kompjuter, dhe e keni të vështirë të hidhni shënimet në të, mbërrin shpikja më e mirë e të gjitha kohërave. Marka e teknologjive ‘Moleskine’ ka krijuar një tablet...

  Read more...


  tensioni

  Studim i ri për tensionin e gjakut

  Materiali në vazhdim është një studim që i sjell të rinjve disa informacione se si të ruajnë të shëndetshme zemrën. Studimi analizon prirjet e tensionit të gjakut, që mund të çojë në goditje në zemër. Ai...

  Read more...


1

2

3

 • Voskopoje
 • Vithkuq
 • Drithas
 • Dardhe
 • Drenove


  A8439C8434F72101FA05A20582C2F046

  Ja shenjat që tregojnë se ish partneri...

  Nëse dëshironi ta filloni nga e para lidhjen tuaj dhe nëse dikush ju imponohet se me të vërtetë ju dashuron, ne ju sjellim shenjat e qarta, të...

  Read more...


  dimer-lekura

  5 gjëra për të cilat lëkura juaj ka nevojë

  Lëkura është organi që më së shumti manifeston gjendjen e përgjithshme të organizmit. Në një organizëm të shëndetshëm, lëkura është e bukur dhe...

  Read more...