tyu76iKëngëtarja seksi, Nora Istrefi sërish ka befasuar. Ajo ka postuar një fotografi në profilin e saj në Facebook, ku duket se nuk ka të veshur fare të brendshme. Nuk është hera e parë që këngëtarja seksi provokon pa të brendshme, raporton Gazeta Blic.
Edhe para disa kohësh në një spektakël live, Nora kishte hapur një debat mediatik nëse

kishte apo jo veshur të brendshme.
Nora Istrefi para disa muajsh është martuar me Robertin dhe ajo tashmë është shtatzënë.nora_istrefi.dielli.al_

Ju lutem jepni mendimin tuaj per kete artikull, duke komentuar me poshte:


slider-2.png
slider-3.png
slider-4.png
slider-5.png
yahoo.png