StresiGANGSTANuk dihet nëse e ka bërë për të qenë sërish në qendër të vëmendjes, apo Stresin e ka marrë malli për fëmijërinë e tij. Një gjë duket si pak kontradiktore, teksa në dhomën e tij ndodhet një kukull.

 

Një foto që këngëtari ka postuar në rrjetin social Facebook, ka shkaktuar reagime të fansave dhe jo vetëm. Teksa jemi mësuar ta shohim me armë në dorë dhe me makina super luksoze, ai na surprizon me foton e radhës.

Ende nuk e dimë se kujt i përket ajo kukull dhe se çfarë simbolike mund të ketë ajo në këtë foto, teksa Stresi është në gjumë. /Indeksonline/

 

Ju lutem jepni mendimin tuaj per kete artikull, duke komentuar me poshte:

LAJMET E FUNDIT - Minute pas minute
24 Nov 12:43
Fenomeni Kallashi, apo siç quhet në realitet Donjeta Kosumi deklaron se të famshme e ka bërë as më shumë e as më pak se b**** e saj. Këto deklarata...
24 Nov 12:38
Vera që lamë pas e ka gjetur singëll njërën prej ish-banoreve më seksi të “Big Brother”. Rike Roci ka lënë pas historinë 8-vjeçare me Lukën dhe ka ...
24 Nov 12:35
Pronarja e një dyqani për kafshët në Richland, në shtetin e Washington (SHBA) vendosi që për një muaj me radhë të mos hajë asgjë tjetër përveç ushq...
24 Nov 12:17
Është zbuluar kohëve të fundit një fotografi e këngëtares kosovare, Fjolla Morina, e realizuar gjatë kohës së luftës. Pa dyshim, këngëtarja ka ndry...
24 Nov 12:12
Balerina shqiptare Klaudia Pepa është kualifikuar në konkursin e kërcimit në Itali “Amici”, duke sfiduar 7 vajza të tjera. Spektakli që drejtohet n...
24 Nov 12:05
Bleona Qerreti po përpiqet prej kohësh të bëhet e famshme në SHBA. Dhe për këtë, natyrisht që duhet të shfaqë edhe hiret e saj. Ajo është detyruar ...
24 Nov 11:58
Sipas një studimi të kryer, lëngjet e frutave që tregtohen për fëmijët mund të përmbajnë më shumë sheqer se një gotë me Coca – Cola. Në një analizë...
24 Nov 11:54
Një studim i fundit i kryer në Britani, tregon një ulje të shifrave të vetëbesimit dhe të mirëqenies tek vajzat e moshës 14 – 15 vjeçare, për shkak...
24 Nov 11:51
Miku i ngushtë i kantautorit Florian Kondi, i cili u nda nga jeta ditën e hënë, ka zgjedhur ta rrëfejë dhimbjen e tij përmes ‘Facebook’-ut. Tejet i...
24 Nov 11:39
Prej kohësh kanë qarkulluar fjalë për një ndarje të mundshme të këngëtarit kosovar, Blero nga bashkëshortja e tij Teuta. Megjithatë në një formë ap...
24 Nov 11:36
Duke u rritur në moshë, Taylor Swift ka kuptuar se bota nuk është ashtu siç e ka imagjinuar. Sfidat të cilat ajo i ka përballuar në jetën e saj kan...
24 Nov 11:29
Artisti shqiptar, Anri Sala është shpallur fitues i çmimit “Vincent” për këtë vit. Ky çmimin është ndër më prestigjiozët për artin bashkëkohor në E...
24 Nov 11:19
Një nga shkeljet më flagrante që u bëhet fëmijëve në shoqërinë shqiptare është varfëria. E parë nga këndvështrimi i një psikologu, njëkohësisht fja...
24 Nov 11:12
Një raport i hollësishëm i 6 viteve të fundit tregon detaje për dhunën dhe abuzimin e fëmijëve në familjet shqiptare. Raporti i referohet rasteve k...
24 Nov 11:10
Ajo nuk njeh moshë, gjini, status, pasuri, shtëpi. Të gjithë janë të rrezikuar nga droga. Artistët dhe sidomos fëmijët e atyre që janë të kamur dhe...
24 Nov 11:06
SHBA - Policia ka qëlluar për vdekje një 12-vjeçar që po luante më një pistoletë lodër në një park. Tamir Rice, ndërroi jetë në spital dje pasi u q...
24 Nov 10:59
TIRANË - Kryeministri Edi Rama, dy ditë pas protestës së opozitës kundër rritjes së çmimeve e taksave, tregon disa shifra e fakte lidhur me vendime...
24 Nov 10:55
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Tiranë, ku një vajzë e re i ka dhënë fund jetës me një pistoletë për shkaqe që ende nuk dihen....
24 Nov 10:32
Plagosi me breshëri kallashnikovi 15 qytetarë grekë për shkaqe që ende nuk dihen dhe më pas u largua në drejtim të kufirit shqiptar për të lënë sht...
24 Nov 10:23
Ditën e shtunë, më datë 22.11.2014, u hap për publikun e gjerë vendstrehimi kundëratomik në Tiranë. Bëhet fjalë për vendstrehimin për kohë lufte të...
24 Nov 10:12
Demokracia është një formë qeverisjeje, e cila pa u tretur në gjak është shumë vështirë për t’u zbatuar. Demokraci do të thotë sundim i popullit. S...
24 Nov 10:10
Duket se këngëtarja Bleona do me çdo kusht të bjerë në sy. Ylli i muzikës pop për këtë ka marrë dhe një ide të Rihanna-s. Këngëtarja shqiptare Bleo...
24 Nov 09:45
Një turist rus është dënuar nga një gjykatë italiane me një gjobë prej 20 mijë eurosh pasi ka gdhendur brenda Koloseut një shkronjë “K” që përkon m...
24 Nov 09:37
Nga Arben Vata Ata që e kanë rekomanduar Edi Ramës që ditën e protestës së madhe të opozitës për premtimet e pambajtura të qeverisë të shkonte në T...
24 Nov 09:35
Prokurori i Vlorës, Dorian Tafili, thotë se krimi është duke i bërë presion. Kjo, duke qenë se makina e tij u gabit pak ditë më parë, ndërsa parkoh...
24 Nov 09:31
Shumë shpejt mazhoranca pritet të miratojë Kodin e ri Rrugor. Sipas rregullave të reja, patenta do të jetë me pikë. Në ditën e parë të fillimit të ...
24 Nov 09:13
E.H është tashmë 21 vjeçe. Familja e saj është nga zonat rurale dhe u vendos në periferi të qytetit të Shkodrës në mesin e viteve 90-të, kur ajo is...
24 Nov 09:10
Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Miley Cyrus festoi dje ditëlindjen e saj të 22-të. Përveç miqve, ajo ishte edhe nën shoqërinë e të dashurit të sa...
24 Nov 09:03
Edicioni i 21-të të Panairit Ndërkombëtar të Tiranës, që po mbahet në mjediset e Pallatit të Kongreseve në Tiranë ka shpërfaqur mes të tjerave edhe...
24 Nov 08:59
“Nuk i kam kërkuar askujt lekë. Nuk keni prova të më akuzoni, dua avokat”. Kështu mësohet t’u jetë drejtuar oficerëve të policisë pas arrestimit, d...
24 Nov 08:52
Prokuroria dërgoi për gjykim një punonjës banke të akuzuar për grabitjen e 40 milionë lekëve të reja dhe 4 mijë eurove. Organi i akuzës ka përfundu...
24 Nov 08:50
Tre të vdekur është bilanci i një aksidenti të ndodhur dje në aksin rrugor Vau i Dejës- Koman. Ngjarja ndodhi mëngjesin e djeshëm pranë fshatit Kar...
24 Nov 08:41
Gjatë ditës së sotme , Policia e Shtetit në bashkëpunim me OSHEE, kanë vijuar kontrollet e përbashkëta në të gjithë vendin për ndërprerjen e lidhje...
24 Nov 08:27
Dy gazetarë të gazetës serbe “Blic” realizuan një reportazh për të parë se si do të jetë reagimi i pronarëve të banesave në Beograd, nëse iu thuhet...
24 Nov 08:24
Ministrja Gjermeni ishte sot në Bashkinë Çorovodë për firmosjen e projektit "Përgatitja e paketës turistike multifunksionale për promovimin e vlera...
24 Nov 08:21
Një opsion i ri në kuadër në Ditës së Falënderimit që festohet javën e fundit të nëntorit, vjen nga rrjeti më i madh social Facebook. Ky opsion për...
24 Nov 08:18
Ish-ministri i Mbrojtjes, Sabit Brokaj vlerëson si pozitiv hapjen për publikun të bunkerit antiatomik të komunizmit por vë theksin se ai është vetë...
24 Nov 08:16
Vetëm pak ditë na ndajnë nga festa e 70-vjetorit të Çlirimit të Atdheut, por ajo që bie në sy në këtë përvjetor jubilar është atmosfera disi e vakë...
24 Nov 08:13
Vetëm pak orë pas incidentit të ndodhur mbrëmjen e djeshme në stadiumin “Elbasan Arena”, gjashtë tifozë janë proceduar penalisht. Incidenti gjatë n...
24 Nov 08:11
ALUIZNI sqaroi se si do të legalizohen pronarët që banojnë në një godinë disa-katëshe. Në këtë kategori janë listuar objektet e ndërtuara kryesisht...
24 Nov 08:09
AKEP merr vendimin që secili operator celular duhet që në muajin janar të çdo viti të paraqesë tarifat e planeve standarde dhe ndryshimet e kryera ...
23 Nov 16:46
Pas çerek shekulli, qeveria hapi dje dyert e bunkerit pesëkatësh të ndërtuar nga diktatori Enver Hoxha. Kreu i qeverisë, Edi Rama theksoi se përmes...
23 Nov 16:43
Vitet e fundit pasardhësit e familjes Kokalari të mbështetur me fonde edhe nga Bashkimi Europian kishin nisur restaurimin e shtëpisë për ta kthyer ...
23 Nov 16:41
Policia greke ka identifikuar dhe arrestuar shtetasin shqiptar, Arben Glodiani, si i dyshuari kryesor i plagosjes së 15 qytetarëve grekë në një lok...
23 Nov 16:37
Shërbimi i hartave, Google Maps, do të ofrojë më shumë informacione me azhurnimin e fundit. Versioni 9.1 ka nisur të qarkullojë te përdoruesit e An...
23 Nov 16:33
Për të treguar se Nokia Lumia 730 Dual SIM është krijuar për ‘selfie’ Microsofti në bashkëpunim me Coca-Colan përdorën këtë pajisje për të thyer re...
23 Nov 16:29
Një vajzë 13 vjeçare ka shokuar mbarë Britaninë, kur ajo kishte deklaruar se ka kryer marrëdhënies seksuale me më shumë se 50 persona. Deklarata e ...
23 Nov 16:22
Gështenjat janë një frut tipik i stinës së vjeshtës. Ato përgatiten në shumë mënyra dhe kanë shumë vitamina dhe acid folik. Ja një udhëzim mbi këtë...
23 Nov 16:17
Blerim Muharremi i njohur me nofkën artistike Blero ka mohuar në një bisede telefonike të jetë ndarë me Teuta Krasniqin. Ai ka thënë se statusi i A...
23 Nov 16:13
Vdekja eAnalizat mjekësore kanë konfirmuar përdorimin e lëndës narkotike nga autori i vrasjes së katërfishtë në lokalin e muzikës live në Tiranë, K...

slider-2.png
slider-3.png
slider-4.png
slider-5.png
yahoo.png